Teknolojinin Getirdiği Nimet

Taşınacak binanın kat sayısı çok fazla ve bina yük taşımak için herhangi bir asansöre sahip değil. En kötü tarafı ise merdiven aralıkları dar ve eşya taşımaya uygun değil. Ebat olarak büyük olan buzdolabı, baza gibi eşyaların merdivenlerden zarar görmeden taşınması ise neredeyse imkansız halde. İşte tüm bu zorlukları ortadan kaldıran sistem ise binanın dış cephesine kısa sürede kurulabilen asansörlü taşımacılık sistemi. Profesyonel olarak paketlenen tüm eşyalarınızı asansörlü taşımacılık sayesinde tek bir düğme yardımıyla en alt katlardan en üst katlara kısa sürede güvenle taşımaktayız.

Şehirden şehire, evden eve asansörlü nakliyat ve taşımacılık sayesinde profesyonel ekibimizin kontrolünde taşıma işleminiz güvenle gerçekleştirilir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle konusunda en iyilerden biri olan firmamız, müşterilerinin menfaatlerine işler yapan ve eşyalarınızı eşyamız gibi benimseyerek nakliyatı gerçekleştirmek önceliğimizdir.

Önceki yıllarda tanıdıklarımızın ve komşularımızın yardımı ile eşyalarımızı taşımaya çalışırdık. O dönemin imece usulü ile mecburi ve ekonomik bir yöntem gibi görünse de aslında maddi manevi olarak çok fazla zarara uğramaktaydık. Yanlış eşya taşma nedeni ile beden sakatlanmaları, pahalı eşyaların hasar görmesi veya en kötüsü yaralanmalar gerçekleşmekteydi.

Bugün alanında bu konunun uzmanı olan kadrosu ile doğru eşyayı doğru yöntemle zarar görmeden kısa sürede nasıl taşıyabiliriz diye öncelikle analizlerini yapan firmamız, maddi ve manevi zarar görmeden sizlerin dilediğiniz yere taşınmanıza yardımcı olur.

Yıllardır bu işi yapan ve her hizmeti ile eksiklerinin farkına vararak kendisini geliştiren, ekibinde farklı alanlarda deneyim sahibi kişilerden oluşturan nakliyat fiyat konusunda da müşterilerini memnun eden teklifler vermektedir.

İnşaat sektöründe yaşanan gelişmeler, emlak piyasasından ki değişikliklerle çok katlı binaların çoğalması nedeniyle asansörlü taşımacılık hizmeti önemli bir yer almıştır. Nakliyat sektöründe çalışan personelin eşyaları sırtlarında katlar arasında çıkarıp indirmesine son vermek amacıyla ve bu nedenle eşyalarda oluşabilecek hasarı önlemek adına, asansörlü taşımacılık hizmeti sektörel olarak benimsenmiş ve uygulanmaya başlanmıştır.

Asansörlü evden eve nakliyat ve taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık sayesinde zamandan büyük ölçüde tasarruf yapılmakta, iş gücünden daha fazla faydalanılmak ta ve en önemlisi siz kıymetli müşterilerimizin değerli eşyalarına herhangi bir hasar gelmemesini sağlamaktayız. Taşımacılık konusunda her hizmetimizi siz müşterilerimizin beklentilerini düşünerek planlıyor ve uygulamaya koyuyoruz.

Bizler, yıllardır firma olarak müşteri memnuniyetinin yanında hızlı ve güvenilir taşımacılık konularını birlikte irdelemiş ve bizimle çalışan müşterilerimizi özellikle güvenilirlik ve hız konularında memnun etmiş köklü bir kuruluşuz. Taşımacılık sektöründeki tüm rakiplerimizden daha iyi bir hizmeti sağladığımız ve verdiğimiz bu hizmeti en uygun fiyatla sattığımızı garanti ederiz. Asansörsüz veya asansörlü taşımacılık konusunda hizmet almak için yapmanız gereken tek şey web sayfamızı incelemek ve hizmet almanız için bizimle iletişime geçmektir. Randevu talep ederek işinden anlayan, uzman ve güler yüzlü bir ekibin eşya keşfi yapmasını ve sizinle taşınma masraflarını konuşmasını isteyebilirsiniz.

Ankara Karapürçek Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti