Ankara Büyükşehir Belediyesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi

Karapürçek Taşımacılık firmasından ofislerimizdeki eşyalarımızı taşımaları için hizmet aldık. Verilen hizmetler de profesyonellikleri ve saygılı yaklaşımları ön plandaydı. Onları bu konuda tebrik ediyor, verecekleri hizmetlerde kendilerine başarılar diliyoruz.

Forum Ankara Outlet

Forum Ankara Outlet

Yönetim bürolarının eşyalarını taşınması adına Karapürçek Taşımacılık firması ile hizmet aldık. Söz verdikleri her işlemi harfiyen yerine getirerek sorunsuz bir hizmet aldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Özel Nur Tıp Merkezi

Özel Nur Tıp Merkezi

Hassas eşya ve malzemelerin olduğu merkezimizin taşınmasında bizlere nakliyat hizmetleri veren Karapürçek taşımacılık firmasına referansız. Verilen hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Sera Otel

Sera Otel

Otelimizdeki eşyaların en iyi şekilde taşınması için yardımlarını eksik etmeyen Karapürçek taşımacılık firmasının verdiği hizmetlerden memnun kaldık. Profesyonel bir firma olduğunu düşünüyor, nakliyat hizmetlerinizde tercih etmenizi öneriyoruz.

Altındağ Belediyesi

Altındağ Belediyesi

Birimlere gelecek olan eşyaların depolarımızdan taşınmasında en iyi şekilde hizmet veren Karapürçek taşımacılık firmasından memnuniyetimizi belirtmek isteriz. Verilen hizmetleri takdir ve teşekkür ediyoruz.