Eşyalarınız bulunduğu ofisinize, evinize tüm hazırlıklarımızı yaparak geliyoruz ve profesyonel ekibimizle eşyalarınızı dikkatle ve özenle toparlamaya başlıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren eşyalarınızın miktarını, taşınacak mesafeyi ve kaç kişilik bir ekibe ihtiyaç duyulduğunu, gereken ambalajlama tekniğini ve malzemesini Ankara Karapürçek Nakliyat olarak belirliyor ve zaman kaybetmeden işimizi yapmaya başlıyoruz.

EŞYALARINIZ BİZİM GÜVENCEMİZDE

Öncelikle kırılma riski fazla olan eşyalarınızı özenle paketledikten sonra üzerine not yazarak dikkatli taşınması ve mekanda olması gereken alanlara taşınmasını sağlıyoruz. Yoğun olarak çalışan evden eve nakliyat firmaları ülkemizde de sayılar her geçen gün artan çok katlı binalara nakliyat hizmetleri sunarken asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadırlar. Bu sistemin sektöre dahil olması ile birlikte eşyalarınız çok katlı binalara hasarsız ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Sektörün önde gelen firması olarak bizler de eşyalarınızı asansörlü taşımacılık aracılığı ile daha güvenli şekilde kattan kata özenle taşıyoruz. Müşteriler tarafından da kolay kurulan bu sistem özellikle talep edilmektedir.

Sektörde git gide artan rekabet nedeniyle bir çok firma evden eve nakliye işini yapmaya başlamış fakat bu sektörde kaliteyi düşürmeye başlamıştır. Firmamız gibi uzun yıllardır bu işi profesyonel anlamda yapmaya devam eden firmalar sizlerin evden eve nakliye ihtiyacını ve  beklentilerini çok iyi bilmektedir. Bu nedenle evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık konusunda uzmanlaşmıştır.

Evden eve nakliye fiyatları artık bütçenizi yormayacak uygunlukta olup herkesin rahatça hizmet alabileceği düzeye gelmiştir.

Ankara evden eve nakliyat işinde en önemli faktör tabii ki güvendir. Taşımacılık hizmeti almak isteyen kişi veya kişilerin firmaya güvenebilmesi için ilgili evden eve nakliye firmalarında bulunması gereken bazı kriterler vardır. Firmanın bünyesinde çalışan personellerin taşımacılık sektöründe deneyimli ve uzman olmaları gereklidir. Firmanın teslimat tarihinin dışına çıkmaması sözleşme kuralları gereğince zorunludur. Aksi takdirde hizmet alan kişi veya kişiler mağdur olacak bu sayede müşterinin hizmette memnuniyetsizliği söz konusu olacaktır.