Son zamanlarda taşıma işlerinde öncü olan firmamız eşya taşıma islerinde de liderliğini korumaktadır. Ev, ofis eşyalarınız kendi personellerimiz tarafınca itinalı bir şekilde havalı patpat naylonlarla sağlıklı olarak ambalajlanıp, sarılmaktadır. Koltuklarınız hiç kullanılmamış naylonlarla sarıldıktan sonra havalı naylonlara sarılır.

Mobilyalarınız usta elamanlarımız tarafınca söküldükten sonra sarılıp taşımaya hazır hale getirilir. Beyaz eşyalarınız ve her türlü sökülmesi gerekli olan bütün eşyalarınız sökülür, kolileme yapılmış olan eşyalarınıza nerden ne yapılmışsa üstleri yazılır ve diğer eve teslim edildiğinde koliler açılmaz. Ütülü elbiseleriniz askılı dolaplarımız ile ütüsü bozulmadan taşınır.

Eşyalarınız dış cephe asansör kurulumuna müsait ise asansör ile taşınmaktadır. Şayet kurulmuyorsa profesyonel elemanlarımızca yeni adresinize itinalı bir şekilde teslim edilir. Profesyonel elemanlarımız eşyalarınızın yerleşiminde sizlerin göstereceği yerlere eşyaları ve kolileri bırakmaktadır.